Nový rad slúchadiel od T+A – Solitaire®

Model slúchadiel Solitaire P predstavuje prvý krok v pripravovanom rade slúchadiel od spoločnosti T+A, ktorým sekunduje špičkový slúchadlový zosilňovač T+A HA 200. Tak ako rad reproduktorov Solitaire, slúchadlá T+A Solitaire P sú symbolom skúseností a odbornosti, vďaka ktorým bolo schopné vytvoriť tento špičkový produkt, v ktorom sa snúbia viac než 40 ročné skúsenosti a výskum v oblasti akustiky spoločnosti T+A. Tento model káblových slúchadiel s konštrukciou „okolo uší“ boli vyvinuté skupinou mladých inžinierov a skúsených fyzikov, ktorý spolu zdieľajú hlbokú vášeň k hudbe.

Minimalistický dizajn slúchadiel T+A Solitaire P skvele zapadá do ostatných radov špičkových produktov od spoločnosti T+A, ktoré okrem skvelého zvuku dbajú aj na nadčasový a estetický dizajn.

Čo sa týka technológií, Solitaire P sú míľnikom; planárna-magnetostatická konštrukcia slúchadiel s ultraľahkou membránou a planárnym meničom ponúka obrovské fyzikálne a samozrejme aj zvukové výhody oproti konkurencii.

Planárne slúchadlá – Solitaire P

Nové slúchadlá T+A Solitaire P sú doslova oslavou hudby. Meniče disponujú unikátnymi magnetickou konštrukciou, vďaka ktorej je zvuk priestorový a vzdušný, čo je aj pre planárne slúchadlá skôr výnimkou. Celá konštrukcia slúchadiel je manuálne vyrábaná priamo v centrále spoločnosti v Nemecku len z tých najlepších materiálov.

Slúchadlový zosilňovač T+A Solitaire HA 200

Slúchadlový zosilňovač T+A Solitaire HA 200 je úplne novovyvinutý slúchadlový zosilňovač, ktorý nastavuje latku v použitých technológiách a celkovom vzhľade znovu o niečo vyššie.

Impedanciu troch slúchadlových výstupov je možné prispôsobiť, aby ladila presne s impedanciou slúchadiel, ktoré sú k zosilňovaču pripojené. Zosilňovač T+A Solitaire HA 200 je založený na tej istej analógovej vysokonapäťovej HV technológií ako ostatné modely z radu HV.

Vysokovýkonné koncové stupne zosilňovača pracujú v triede A s vysokým jalovým prúdom, vďaka čomu je zosilňovač schopný pracovať aj so slúchadlami, ktorú sú na voľbu zosilňovača veľmi náročné. Všetku potrebnú „šťavu“ pre zosilňovač zabezpečujú dve toroidné transformátory – jeden pre digitálnu a druhý pre analógovú časť.

V tomto zosilňovač sa taktiež nachádza vlastný prevodník vyvinutý priamo spoločnosťou T+A – True 1 Bit D/A converter, ktorého limity sú 32 Bit / 768 kHz pre PCM alebo DSD 1024 pre Bitstream.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu